Jak probíhá spolupráce

1. Popovídáme si

Byznys je o lidech. Pokud si vzájemně nesedneme, nemá smysl spolupracovat. První krok je proto schůzka – online nebo naživo. Probereme tvoji situaci, jaké jsou tvé zkušenosti, tvá očekávání a tvoje potřeby. Podíváme se, jak zapadá spolupráce se Zinzinem do tvého osobního a pracovního života. Podle toho se domluvíme na dalším postupu.

2. Necháš si to projít hlavou

Dám ti tolik času, kolik budeš potřebovat. Poskytnu ti veškeré informace, o které budeš mít zájem. Můžeš se obrátit i na ženy z mého týmu. Pokud chceš nejprve vyzkoušet výrobky, ráda ti je zašlu. Jsem 100% upřímná a otevřená. Na nikoho netlačím. S každou potenciální obchodní partnerkou hledám to nejlepší řešení právě pro ni.

spoluprace online podnikani

3. Vše je připraveno

Výhoda síťového marketingu je v jeho jednoduchosti. Vše už je připraveno. Nemusíš vytvářet webovky, e-shop, platební bránu nebo produktové materiály. V momentě, kdy se rozhodneš do toho jít, je pro tebe vše k dispozici a máš mou plnou podporu. Dostaneš ode mě jasný plán, co a jak dělat. Záleží mi na tom, abys dobře odstartovala a vložená investice se ti brzy vrátila.

ženská spolupráce dvořáková zuzana

4. Jedeme v tom spolu

Jako moje obchodní partnerka se na mě můžeš 100% spolehnout. Neustále se vzdělávám nejen v oblasti složení, účinků a užití našich produktů, ale také v oblasti leadershipu a osobního růstu. Spolupracuji s úspěšnými mentory, kteří jsou v tomto oboru desítky let. Čerpám z mých dlouholetých zkušeností vědce-chemika, koučky, EFT terapeutky, průvodkyně žen. Účastním se všech odborných přednášek, motivačních seminářů, školení a týmových porad. 

Mám pro své partnery vytvořen systém (individuální konzultace, týmové porady, školení, krátká videa s návody), který ti pomůže se na začátku vše naučit a zorientovat se. Informací není mnoho a budeš je vstřebávat postupně. Samozřejmě i firma poskytuje pro své partnery spoustu materiálů (tištěné materiály, produktové prezentace, videa, bezplatná školení).

Pojďme se potkat