Moje cesta

Pocházím z obyčejné rodiny a jako jediná z široké rodiny jsem vystudovala (rovnou doktorát v cizině) a také jako jediná podnikám. Rodiče byli vždy velmi hrdí, že mají takovou studovanou dceru, a proto dlouhé roky nechápali mé rozhodnutí skončit s vědou a stát se koučkou a terapeutkou.

Celých prvních 10 let mého podnikání (2009-2019) se dá popsat jako typický koníček ženy na mateřské (děti se mi narodily v r. 2010 a 2013). Dělala jsem přednášky, kurzy a individuální konzultace především pro mámy malých dětí a vydělávala jsem tak akorát na zaplacení výdajů spojených s podnikáním.

V r. 2016 mi skončila rodičovská dovolená a já jsem začala řešit, jak se podnikáním uživím. Vyplňovala jsem si tabulky, kde jsem porovnávala efektivitu různých mých aktivit. Kombinovala jsem, kolik musím mít individuálních konzultací, kolik kurzů a za kolik, abych si vydělala alespoň 30 tisíc čistého měsíčně.

A stále mi to nevycházelo.

Dvorakova online podnikani
neuron sedy tri

Mé služby jsou postavené na dlouhodobé spolupráci a individuálním přístupu. Potřebuji mít dostatek času pro rodinu a pro práci na sobě a nebýt vystresovaná máma a podnikatelka. S tímto přístupem jsem byla schopna teoreticky vydělat max. 15-20 tisíc za měsíc a bohužel ne každý měsíc, protože např. o letních prázdninách nebo v prosinci byly mé výdělky téměř nulové.

Od samého začátku jsem sledovala online podnikatele a online podnikání pomalu vznikající v Čechách. Lákala mě možnost zautomatizovat a zefektivnitpodnikání. O tom, že je potřeba budovat si databázi e-mailových kontaktů, jsem poprvé četla v roce 2008. Absolvovala jsem různé drahé kurzy (např. Jsi značka a Zákony bohatství od Tomáše Lukavce, Podnikání z pláže od Stáni Stiborové, Úspěšná a odpočatá od Dominiky Špačkové). Tvořila jsem obsah do facebookové skupiny, psala e-maily na databázi 800 žen, psala články na blog, točila videa, budovala si komunitu, ale žádný online produkt jsem nikdy nevytvořila a neprodala.

V roce 2019 mi konečně došlo, že nezáleží tolik na tom, co kde řeknu nebo napíšu, jaký budu mít web a strategii. Konečně jsem pochopila, že nejdůležitější je mé nastavení mysli. Stala jsem se EFT terapeutkou, začala jsem odhalovat má limitující přesvědčení a strachy a zpracovávat je.

 

 

V roce 2019 jsem také začala podnikat v síťovém marketingu. Vybrala jsem si českou firmu se skvělými produkty, které jsem už sama roky užívala, a se skvělými lidmi, ale bohužel se špatně nastaveným marketingem. Samozřejmě pro mě byly produkty a lidé mnohem důležitější než výdělky, ale když jsem i po 2 letech byla v mínusu, přestože jsem stále registrovala nové zákazníky, musela jsem si přiznat, že tady si na živobytí nevydělám.

Přišel rok 2020, který byl pro většinu z nás přelomový na mnoha úrovních, a ke mě přišla skandinávská firma Zinzino. Rozhodnutí začít spolupracovat se Zinzinem ve mě spustilo velkou transformaci. Několik nocí se mi honily hlavou různé myšlenky. Byla jsem paralyzovaná strachy.

ženská spolupráce síťový marketing

V Zinzinu jsem cítila možnost obrovského růstu a zároveň se mi aktivovala omezující přesvědčení jako např.:

M

úspěch a peníze si člověk může zasloužit jen tvrdou prací

M

nepotřebuji vydělávat stovky tisíc měsíčně, měla bych žít skromně a být vděčná za to, co mám

M

není to správné, aby máma podnikala a vydělávala hodně peněz a byla finančně nezávislá (rodinu živí muž)

M

pro ženu není bezpečné vydělávat hodně peněz

M

pocházím z obyčejné rodiny a prosperující podnikání a bohatství není pro mě

M

nezasloužím si být úspěšná, bohatá a nezávislá žena

Když jsem si tato přesvědčení pomocí EFT zpracovala, začalo mi podnikání fungovat na všech úrovních a přišla obrovská vděčnost a úleva:

N

že už konečně nemusím řešit co kam napsat (web, e-maily, sociální sítě, letáky, reklama)

N

Že už nemusím být aktivní online

N

Že už nemusím nahánět zákazníky

N

že už nemusím vymýšlet, jak si vydělám na živobytí (vše je vymyšleno, vyzkoušeno a mým úkolem je to jen aplikovat)

N

že marketing a strategii řeší firma a mě stačí jen být sama sebou

N

že můžu mít klienty a kolegy z celého světa a veškeré papírování za mě vyřídí firma

Se Zinzinem jsem našla způsob, jak vydělávat peníze v souladu s mými dary a hodnotami a jak si v horizontu 5 let vybudovat skutečně pasivní příjem. Našla jsem fungující a pro mě mnohem jednodušší alternativu k online podnikání.  

Od začátku mé spolupráce se Zinzinem (květen 2020) mé příjmy stále rostou a jsou stabilní, i když si třeba dám v létě na 2 měsíce volno a pracuji jen minimálně. Je pro mě důležité i to, že můj jediný výdaj spojený se Zinzinem je 8 euro (cca 200 Kč) měsíčně za doručení produktu dle mého výběru.

Zuzka dvořáková zinzino