Reference

Díky Zuzce jsem objevila „Ameriku“ online podnikání

„Mám v Třinci Poradnu pro zdraví, kde doporučuji lidem produkty, které jim pomáhají získat zpět ztracené zdraví nebo udržet to stávající v dobré formě. 

Jsem už starší osoba (70 let) a mám zkušenosti s různými produkty a firmami. Myslím si, že to, že jsem doteď úspěšná až tolik nebyla, je částečně moje vlastní vina. Nepracovala jsem tak, jak bylo nutno, abych dosáhla úspěchu a také firmy, se kterými jsem spolupracovala, neměly tak propracovaný marketingový plán.

Až letos, kdy mi Vesmír poslal zvláštním způsobem do cesty Zuzku, jsem „objevila Ameriku“ a zjistila, že Zinzino je firma, se kterou určitě chci spolupracovat a že Zuzka je člověk, pod kterým určitě chci pracovat také. Kvalita a genialita produktů firmy Zinzino mne oslovila a kvalita a genialita Zuzky jako sponzora dokončila dílo.

Co se týká produktů Zinzino, tak já si pořád říkám, jak to je možné, že jsem na to dříve nepřišla? Jak to, že jsem dříve neviděla, že nejdůležitější je uzdravit buňku a tím se může uzdravit i celé tělo! Prostě geniální.

No, a Zuzka Dvořáková jako moje sponzorka je prostě a jednoduše nejlepší. Mnohokrát ji telefonuji, protože něčemu nerozumím – nikdy se nestane, že by byla třeba  „jen“ netečná. Vždy projeví zájem, vždy pomůže, poradí, aktivně se ptá, zda něco nepotřebuji. Vždy vše vysvětlí tak srozumitelně, že to pochopí i moje postarší hlava.

A ač šplhám po žebříčku MLM pomalounku, tak věřím, že pod vedením Zuzky vystoupám až tam, kde je můj cíl. A také vím, že pod jiným sponzorem bych to šplhání tak jednoduché neměla.“

Eva Matlochová – terapeutka alternativní medicíny, 50 let praxe jako zdravotní sestra

Cítila jsem, že s touhle ženou mám možnost se hooodně posunout

Vůči síťovému marketingu jsem byla zprvu skeptická. Začátkem roku jsem se ale v zoufalství rozhodla mu dát šanci. Měla jsem totiž za sebou neúspěšnou snahu o rozjetí online podnikání (Plážovka Stáni Stiborové a Miliónová výzva Pavla Říhy), která mě stála desítky tisíc korun a stovky hodin u počítače.

Můj první pokus o síťový marketing nevyšel. Přesvědčily mě tehdy produkty a lidi, kteří se v něm pohybovali. O něco horší byla odměňovací část a zákaznický servis, který mě vyčerpával a jako člověka toužícího po automatizaci rozhodně nezaujal.

Pak přišla Zuzka. Byla jednoduše sympatická a mě spíš jen zajímalo, jak síťový marketing dělá ona. Když řekla, že má zkušenost se stejnou firmou, zbystřila jsem. Byl to krok mimo komfortní zónu, ale prostě jsem věřila tomu, co říká. Měla jsem pocit, jako kdyby do mě viděla a naprosto rozklíčovala moji situaci.

Vrhla jsem se po hlavě do dalšího projektu (Zinzino) a nelituju, i když procházka růžovou zahradou to na začátku nebyla. V dobách těžkých mě Zuzka vždycky podpořila. Věnovala mi tolik času, kolik jsem potřebovala. Pomohla mi rozebrat moje strachy, odstranit je pomocí EFT terapie a já jsem zase mohla vstát a jít dál. 

Se Zuzkou konzultuji i své ostatní byznysové kroky. Je tu pro mě vždy k dispozici jako koučka a byznys mentorka a vždy od ní dostanu cennou zpětnou vazbu a postrčení tím správným směrem. Také si u ní cením odborného zázemí. Občas od klienta dostanu otázku, se kterou si nevím rady, přepošlu jí Zuzce a během chvilky mám fundovanou odpověď.

Od začátku jsem cítila, že do dalšího projektu jdu kvůli tomu, že za prvé mám možnost se s touhle ženou hooodně posunout a za druhé vím, že Zinzino má produkt, který je nejdůležitějším základem pro zdraví člověka a o to mi jde – dovést lidi ke zdraví. 

Moje očekávání se naplnila. Mám špičkové produkty pro sebe a pro mé zákazníky. V Zuzce mám skvělou podporu. Ze Zinzina mám stabilní příjem, který stále roste a přitom mé výdaje jsou měsíčně pouhých 8 euro.

Petra Švancarová – průvodkyně na cestě od nemoci k uzdravení, expertka na bylinky

Petra Švancarová zinzino
prušáková reference
zpetná vazba Dvořáková

Jedině Zinzino splnilo mé vysoké nároky na kvalitu a vědecké testy.

K Zinzinu jsem se dostala díky tomu, že jsem hledala kvalitní a zcela přírodní doplněk s Omega-3. Oslovila jsem více než 30 výrobců Omega-3, žádala jsem certifikáty kvality, postupy výrobního procesu, přesné složení a další pro mě nepostradatelné parametry. Zinzino jako jediné splnilo mé vysoké nároky. Velmi mě oslovil “zdravotní protokol”, 100% přírodní produkty vycházející z nejnovějších vědeckých výzkumů a koncept výživy založené na nezávislém testování.

Se síťovým marketingem mám dlouholeté zkušenosti a vím, že to nejdůležitější v systému MLM je lídr (sponzor). Jsem výživová poradkyně a tak potřebuji mít po svém boku další odborníky (vědce, lékaře, výživáře), na které se můžu spolehnout, a také energii, která je přátelská, inspirativní a hlavně motivující. 

Nedělám MLM pro peníze a nemám ráda posuzování, ale kdybych měla porovnat i jiné společnosti, tak Zinzino má naprosto jedinečný systém odměňování a růstu. Příklad z mé praxe: Co jsem získala za 5 let u jiné MLM jsem měla v měsíčních odměnách za půl roku u Zinzino.

Zdeňka Prušáková Řepová – celostní výživová poradkyně, expertka na histaminovou intoleranci

Dřív pro mě byl síťový marketing sprosté slovo.

„Jsem terapeut a pomáhám svým klientům ke zdraví na úrovni těla, duše i Ducha. A musím přiznat, že zdraví na buněčné úrovni jsem trošku zanedbávala. Nebrala jsem příliš vážně doplňky stravy s přesvědčením, že silné „Já zvládne všechno…“ pardon za intimní otázku – ale kdo z nás má opravdu silné Já?

V nějaké chvíli mi „bliklo“, že jsme prostě obrovská nádherná Duše, ale inkarnovaná, přítomná ve fyzickém těle. A že naše fyzické tělo, naše buňky potřebují dostat to, co ta hmota potřebuje!!!!

A tak jsem přijala do svého života, do své výživy omega trojky. A protože já, když něco dělám, tak na 100 až 150 %, tak jsem do toho šla i byznysově, protože jsem terapeut a jsem přesvědčená, že neexistuje zázrak uzdravení mávnutím kouzelného proutku, tajemným odblokováním, působením nějakého léčitele…

Ze svých zkušeností jsem přesvědčena, že zázraky se dějí, ale po zásluze, a že je potřeba uspokojit tělo, Duši i Ducha. A co se týče těla, výživy buňky, neznám nic lepšího než produkty Zinzina. Naprostá důvěra, zlepšení zdraví, prostě bez diskuze.

A teď k tomu byznysu. Mohla bych tady rozebírat, jak pro mě síťový marketing bylo sprosté slovo. Už není. Jak to? Protože jsem přišla do týmu Zuzky. Jak jednoduché. Skvělé produkty, spolehlivá a štědrá firma a vymazlený tým. Zuzka je naprostý profík a srdcař. Nejen 100% informace, ale taky podpora, motivace, úžasná energie, odpověď na dotaz ve dne i v noci. Musím říct, že je mi tady neskutečně dobře a přála bych všem zažít takovou svobodu a energii ve své „práci“.“

Renata Králová – Terapeutka vědomého pohybu a průvodkyně spirituální transformace

králová reference Dvořáková

Mrkni na další ženy v mém týmu