Čím je Zinzino výjimečné?

Asi každá firma o sobě tvrdí, že má nejlepší produkty a nejlepší marketing a podporu pro své partnery. Ráda bych ti ukázala, čím vyniká Zinzino a proč do Zinzina přechází i úspěšní lídři z jiných firem.

Produkt nezbytný pro 95 % lidí

Hlavním produktem Zinzina je 100 % přírodní doplněk stravy s omega 3 mastnými kyselinami. Omega 3 jsou nezbytné živiny, bez kterých trpí každá buňka našeho těla a v těle se rozvíjí civilizační nemoci.

Přes 95 % lidí v ČR má ve stravě nedostatek omega 3. To potvrdily například studie Státního zdravotního ústavu, i anonymní krevní testy Zinzina. Každý člověk už o omega 3 (rybím tuku) něco slyšel a většina tuší, že jsou to potřebné živiny. Důležitost i účinky omega 3 pro prevenci civilizačních nemocí a při různých diagnózách jsou vědecky dobře zdokumentované. Není nutné lidi přesvědčovat o potřebnosti našeho produktu.

BalanceOil od Zinzina vyniká vstřebatelností a účinností – potvrzeno krevními testy

Díky patentovanému složení se silnými antioxidanty se omega 3 z Balance oleje, na rozdíl od naprosté většiny jiných produktů, opravdu zabudovávají do buněk našeho těla.

Toto můžeme s jistotou tvrdit díky výsledkům více než 1 miliónu anonymních krevních testů (více o testech najdeš na stránce ZinzinoTest). Testy vyhodnocuje prestižní nezávislá laboratoř Vitas v Norsku. Výsledky testu jsou velmi podrobné a srozumitelné, včetně výživových doporučení – ukázka výsledků krevního testu.

Zinzino razí filosofii stravy založené na testování. Tzn. nejprve se otestuj, ať vidíš, zda daný doplněk stravy opravdu potřebuješ. Po několika měsících se otestuj znovu, ať vidíš, zda se produkt opravdu vstřebává. Touto cestou se v budoucnu bude ubírat stále více výrobců a stále více zákazníků bude testy vyžadovat.

Dlouhodobí a spokojení klienti díky systému předplatného

Všichni zákazníci mají předplatné, tzn. odebírají a užívají produkty pravidelně po dobu minimálně 8 měsíců. Statistika ukazuje, že přes 80 % zákazníků má aktivní předplatné dlouhodobě (roky). Já za více než tři roky v Zinzinu musím potvrdit stejnou zkušenost. Díky předplatnému klienti opravdu pocítí účinky produktů na své zdraví a ty jako partner Zinzina nemusíš hledat stále nové a nové zákazníky. S tím přichází obrovská úleva, stabilita a také mnohem větší pocit naplnění.

Provize nejsou podmíněny odběrem zboží

Partner nemá povinnost měsíčně odebírat žádné zboží, aby měl nárok na provize na jakékoliv pozici. Nicméně každý partner má přesto své předplatné (produkt může každý měsíc změnit), které má po zaregistrování 4 zákazníků jen za cenu poštovného (8 euro).

Malý počet produktů v nabídce

Jako nový partner si nemusíš nastudovat desítky různých produktů. V současnosti máme v nabídce 8 produktů a 3 krevní testy (na profil mastných kyselin, na vit. D a na dlouhodobou hladinu cukru v krvi). Pro začátek úplně stačí, když budeš znát produkt BalanceOil, případně tři základní produkty tvořící Zdravotní protokol. Naše produkty působí celostně a všechny se doplňují. Nikdy nebudeš tápat, který produkt klientovi doporučit.

Zinzino je světový lídr

Zinzino udává světové trendy v oblasti 100% přírodních doplňků stravy založených na nezávislém testování. Bylo založeno v roce 2005 a v ČR je oficiálně od ledna 2020. Firma je zapsána na burze cenných papírů a její hospodaření je díky tomu naprosto transparentní. Zinzino je jedna z nejrychleji rostoucích společností síťového prodeje na celém světě. Obrat firmy každý rok roste o desítky procent.

Obrat Zinzino každý rok od založení roste

Globální firma

Zinzino působí na celém světě. Na každém kontinentě je minimálně jeden mezisklad. Díky tomu dostane zákazník svou objednávku během několika dní, ať je kdekoliv na světě. K dnešnímu dni je plně otevřeno kolem 50 zemí, kde můžeš mít své klienty i obchodní partnery a celkem je možné mít klienty v cca 150 zemích na světě. Podpora pro klienty i partnery perfektně funguje, vše je v mateřském jazyce dané země.

Zinzino globální firma

Geniální marketingový plán

Férovost a štědrost marketingového plánu je jedním z hlavních důvodů, proč k Zinzinu přecházejí lídři z jiných společností. Za stejnou práci a stejný počet zaregistrovaných klientů/partnerů dostanou v Zinzinu mnohem vyšší odměnu než jinde. Navíc v Zinzinu nemají výdělky strop a vyplácí se z nekonečné hloubky sítě. Asi nejvýraznější rozdíl Zinzina oproti jiným firmám, a sen každého člověka pracujícího v MLM, je stabilně rostoucí obrat sítě plynoucí ze systému předplatných.